English French German Russian Ukrainian
Tools
Понеділок, 19 бер. 2018

Відділ фондів

Наша адреса: вул. Гетьманська, 74,
тел. (04635) 48-2-43, факс (04635) 48-4-37
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Відділ створений 1 січня 1998 р.На сьогодні у відділі фондів працює п’ять чоловік – два зберігачі фондів, художник-реставратор, реставратор. Безпосереднє  керівництво діяльністю відділу здійснює головний зберігач фондів.

Відділ забезпечує:

  • проведення робіт з формування та обліку музейних фондів у встановленому законодавством порядку
  • організацію належних умов зберігання музейних фондів та забезпечення проведення необхідних профілактичних і реставраційних робіт
  • створення умов для ознайомлення громадськості з фондами і введення їх в науковий обіг шляхом відкритого експонування, створення картотек, каталогів,  тощо
  • проводить підготовку музейних предметів для участі у виставках в Україні та за її межами, а також приймає на тимчасове користування з інших музеїв та організацій музейні предмети для експонування в музеях заповідника.

Працівники відділу підтримують тісні зв’язки з колегами з  інших музеїв та заповідників, приватними колекціонерами. Щороку приймають участь у семінарах та конференціях, які проводяться на базі Національного науково – дослідного реставраційного центру України, в музеях і заповідниках України.

При заповіднику створені фондово – закупівельна комісія та реставраційна рада.

Облаштовано три фондосховища загальною площею 152,8 кв. м, де музейні предмети розміщені за групами їх збереження з дотриманням норм тепло - воложистого, світлового та біологічного режимів.

Працівники відділу відкриті для співпраці з колегами та фахівцями інших закладів і організацій.


* Шановні відвідувачі сайту! Наш сайт перекладається автоматичним перекладачем. Вибачте за неточності в перекладі іноземними мовами.