English French German Russian Ukrainian
Tools
П'ятниця, 18 січ. 2019

Шановні гості Гетьманської столиці!

    З 02 січня 2019 року Будинок генерального судді В.Кочубея, по завершенню поточного ремонту, знову гостинно відкрив свої двері для відвідувачів. Пам’ятка – цінний зразок української мурованої споруди – кам’яниці кінця XVII – початку XVIIІ ст. Будівля має захоплюючу історію і є єдиною спорудою на території Батурина, що  вистояла під час жорстокого нищення Батурина російськими військами під керівництвом О.Меншикова в листопаді 1708 р. Історія споруди висвітлена в чотирьох залах  будинку та двох підвальних приміщеннях, де відтворено інтер’єр камери ув’язнення. Експозиція будинку розповідає про історію судочинства України - Гетьманщини, родини Кочубеїв, романтичне і трагічне кохання юної Мотрони Кочубей і гетьмана Івана Мазепи.

    На сьогодні пам’ятка архітектури огорнута білим килимом пухнастого снігу в оточенні монолітних дерев, де кожен бажаючий може зробити собі чудові фото на пам’ять в парку «Кочубеївський».

    Ми приймаємо відвідувачів щоденно з 9-00 до 17-00 години, вихідний – понеділок.

* Шановні відвідувачі сайту! Наш сайт перекладається автоматичним перекладачем. Вибачте за неточності в перекладі іноземними мовами.