English French German Russian Ukrainian
Tools
Неділя, 22 жовт. 2017

Просимо звернути увагу!


     Національний історико-культурний заповідник “Гетьманська столиця” (м.Батурин)  повідомляє про початок екскурсійного сезону.

    З 20 березня скасовуються  вихідні по понеділках на екскурсійних об’єктах заповідника. Від 20 березня і до кінця жовтня 2017 року «Гетьманська столиця» працює без вихідних днів!

    20 березня 2017 року  з нагоди дня народження гетьмана України Івана Мазепи в музеях заповідника  День відкритих дверей на Цитаделі Батуринської фортеці, Музеї археології та Будинку-музею генерального судді В.Кочубея  (окрім палацу К.Розумовського). Вхід безкоштовний!

    З метою підвищення інтересу до історії українського народу, виховання патріотичних почуттів, поглиблення знань про гетьмана Івана Мазепу для учнівської молоді, в період з 20 по 27 березня включно, заповідник пропонує  безкоштовну екскурсію-квест “Іван Мазепа. Хто він?” на  Цитаделі Батуринської фортеці, за попереднім записом за тел.(04635)48-008.

    Для шкільних груп різних вікових категорій пропонуємо надзвичайно цікаві і пізнавальні  екскурсії та екскурсії-квести на гетьманську та козацьку тематику.

 

Ласкаво просимо !

 

Автор відео Андрій Кисельов

* Шановні відвідувачі сайту! Наш сайт перекладається автоматичним перекладачем. Вибачте за неточності в перекладі іноземними мовами.