English French German Russian Ukrainian
Tools
Четвер, 27 квіт. 2017

Запрошуємо прийняти участь в акції «Подаруй Гетьманській столиці експонат»

    З 18 квітня 2017 року Національний історико-культурний  «Гетьманська столиця» оголошує про старт щорічної акції «Подаруй Гетьманській столиці експонат». Метою проведення  акції  2017 року, яка триватиме  до 18 травня 2017 року,  є збір етнографічних матеріалів для формування і поповнення зібрання Національного заповідника «Гетьманська столиця»  для  облаштування  типової  батуринської будівлі кінця ХІХ - початку ХХ століття.

   Ми просимо передати до заповідника  речі, які були у вжитку у ваших дідусів та бабусь -  побутові речі,  твори народного-прикладного мистецтва,  меблі, посуд, одяг,  документи, фото. Всі предмети, які будуть зібрані  під час акції,   стануть частиною музейної  садиби в місті Батурині по вулиці Партизанській.

    Шановні поціновувачі української історії та культури!  Не будьте байдужими, подаруйте славному Батурину частинку своєї української душі, хай це стане доброю пам’яттю про ваших дідів-прадідів!

    Наперед вдячні всім, хто приєднається до акції, результати якої будуть  оголошені  18 травня, в Міжнародний день музеїв,  та висвітлені в ЗМІ.

 

Контактні телефони: (04635) 48-2-43, моб. тел. (098) 845-20-06

Головний зберігач фондів Ірина Матущак.


* Шановні відвідувачі сайту! Наш сайт перекладається автоматичним перекладачем. Вибачте за неточності в перекладі іноземними мовами.